Willkommen :)


Zapraszamy do apartamentu z pięknym widokiem na zamek Chojnik.

Dwupoziomowy Apartament Barbarka ma powierzchnię 120 m2 i jest przeznaczony dla maksymalnie 8 osób. Składa się z salonu z garderoby, łazienki, czteroosobowej sypialni oraz aneksu kuchennego wyposażonego w zmywarkę, czajnik, lodówkę i zastawę kuchenną. Z salonu schody prowadzą do sypialni z łóżkiem małżeńskim, kącikiem zabaw dla dzieci oraz toalety. Ponadto w apartamencie znajduje się TV oraz bezpłatne wi-fi.

Apartament Barbarka znajduje się w centrum dzielnicy Sobieszów, ale przy cichej uliczce, w nowo wybudowanym budunku. Do dyspozycji dwa zamykane miejsca parkingowe na terenie posesji oraz miejsce do wypoczynku w ogrodzie.

W apartamencie obowiązuje zakaz palenia!

Artykuły o regionie


Pokoje gościnne w górach

Udając się na wypoczynek na przykład do w góry karkonosze  mamy mnóstwo możliwości noclegów. Nietrudno zauważyć, że na przestrzeni lat ludzie bardzo chwalili sobie apartamenty  , które cieszą się bardzo dobrą renomą szczególnie z powodu bardzo atrakcyjnych cen. Polska gościnność jest znana na całym świecie, szczególnie jeżeli chodzi o górską społeczność. Takie rozwiązanie jest dobre przede wszystkim dla rodzin, które chcą spędzić ze sobą weekend za w miarę przyzwoite pieniądze. Oczywiście, aby znaleźć odpowiednie miejsce trzeba szukać już parę miesięcy przed planowanym wyjazdem.

Najlepsze noclegi zarówno w motelach, pensjonatach, jak i gościńcach zajmowane są już wiele miesięcy przed terminami długotrwałych wypoczynków, jak ferie, czy wakacje. W związku z tym, jeżeli chcemy się z więcej

Sie finden bei uns


  • Sehenswürdigkeiten

  • TV

  • Parkplatze

Standort